De Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten componeert samen met Educator

De Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten componeert samen met Educator

Op woensdag 28 oktober 2020 zijn de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten (AHK) en Educator samen aan het componeren geslagen. Het uiteindelijke muziekstuk is de implementatie van Educator als Student Informatie Systeem (SIS) voor de AHK.

Geheel in lijn met social distancing ondertekenden Bert Verveld (voorzitter College van bestuur AHK) en Paul Baan (namens Educator) virtueel en digitaal samen het contract bij de oplevering van de eerste simulatie.

Het geheel werd omlijst met een klein concert om de start van deze gezamenlijke ontdekkingsreis muzikaal luister bij te zetten. Met de uitvoering van “Von fremden Ländern und Menschen” van Robert Schumann krijgen mooie vergezichten beeld en geluid.

Bert Verveld (voorzitter College van bestuur AHK)

Bert Verveld (voorzitter College van bestuur AHK)

Sanne van 't Slot

Sanne kwam vers afgestudeerd in Communicatie uit het onderwijs en dook voor Educator in onderwijsthema's en technologische innovaties. Daar maakte ze content over als Content Marketeer.

More Posts - LinkedIn

Related Posts